copyright.ua
    реєстрація авторського права телефон      реєстрація авторського права telegram      реєстрація авторського права viber.svg

Захист авторських прав у суді в реаліях України

захист авторських прав у суді

 Захист авторських прав у суді - це безмежна тема, яка потребує багатьох сторінок інформації. Тому ми лише тезисно викладаємо деякі моменти. Всі запитання Ви можете поставити нам на консультації щодо судового захисту. Таку послугу ми надаємо на платній основі.
 Захист авторських прав у суді. Відповідно до Цивільного кодексу України будь-яка особа (як приватна, так і юридична) має право звернутися до суду за захистом своїх немайнових чи майнових прав.
 Автор чи інша особа, яка є власником авторських прав, має право звернутися до суду за захистом авторських прав незалежно від того, чи пов'язане порушення з невиконанням зобов'язань за Авторським договором чи є незаконним використанням об'єкту авторських прав. Своєю чергою ст. 53 Закону України "Про авторське право і суміжні права" (надалі - Закон про авторське право) передбачає підстави, які є підгрунтям для захисту особистих немайнових, майнових авторських або суміжних прав.
 Такими підставами є будь-яке порушення, невизнання або оспорювання авторських або суміжних прав, а також створення загрози порушення таких прав. Зверніть увагу, що навіть загроза порушення прав Автора вже є підставою для захисту.
 Право на звернення до суду у зв'язку з порушенням авторських прав мають громадяни, які досягли віку 18 років, та юридичні особи, яким авторські права належать на передбаченій законом підставі. Захист авторських прав виконується з використанням спеціалізованого Адвоката. Вимогу щодо необхідності використання професійної правничої допомоги з боку адвоката для захисту авторських і суміжних прав в Україні передбачає Стаття 1312 Конституції України. Вона встановлює, що "Виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді".
 Також Закон про авторське право у ст. 54 передбачає. що захист майнових і немайнових прав щодо авторського права або суміжних прав здійснюється в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 Громадянин має право представляти свої інтереси у суді як особисто, так і через представника (адвоката). . Однак треба звернути увагу, що для кваліфікованого забезпечення захисту інтересів громадянина дуже бажана наявність у представника професійної освіти у галузі інтелектуальної власності. У нашого Адвоката є магістерська ступінь у галузі інтелектуальної власності та атестація як Патентного повіреного (Представника у справах інтелектуальної власності).
 Щодо адміністративного процесу, то відповідно до п. 2 ст. 16 Кодексу адміністративного судочинства України представництво в суді, як вид професійної правничої допомоги, також здійснюється виключно адвокатом, крім випадків, встановлених законом.


Потрібен Адвокат по авторському праву?
Зателефонуйте 063 267 80 37, напишіть у Viber або Telegram


Вкрай важливе значення для правильного вирішення спору має чітка вказівка ​​обставин, на яких позивач засновує свою позовну вимогу до відповідача. Йдеться про обставини, які спричинили звернення до суду.


Судовий захист прав інтелектуальної власності (відповідно до Свідоцтва на торгову марку, Патенту на винахід, Ліцензійного договору, Договору передання прав тощо) здійснюють:
- Місцеві суди загальної юрисдикції. Це передбачає ст. 107 чинного Цивільного процесуального кодексу України Усі справи, що підлягають вирішенню в порядку цивільного судочинства, розглядаються районними, районними у містах, міськими та міськрайонними судами.
- Місцеві Господарські або Апеляційні суди;
- Третейські суди.


 Про отримання права інтелектуальної власності на різні об'єкти авторських і суміжних прав, про ліцензійні договори і договори передання прав ми розповіли на відповідних сторінках цього сайту. Детально про одержання патенту розказано тут;.


Наша робота з захисту вашої інтелектуальної власності починається зі спільного обговорення ситуації, її правового аналізу, вироблення плану дій та його практичної реалізації.

Юристи Агентства спеціалізуються саме з надання юридичних послуг із досудового та судового захисту права інтелектуальної власності.

Етапи нашої спільної роботи з підготовки до судового захисту права інтелектуальної власності:
1) Попередній етап. На цьому етапі вивчаються документи і на основі такого вивчення проводиться правовий аналіз ситуації. Такий правовий аналіз надається клієнту як звітний документ.
2) Підготовчий етап. На цьому етапі укладається Договір на надання патентно-юридичних послуг із судового захисту прав. Доопрацьовуються необхідні документи, проводяться заходи щодо підготовки іншої доказової бази.
3) Основний етап. Участь у судовому розгляді справи. Оперативне реагування на матеріали та докази, що подаються у справу протилежною стороною.
4) Прикінцевий етап. Контроль за виконанням рішення суду або заперечення такого рішення у вищій судовій інстанції. Відшкодування майнової чи немайнової шкоди, збитків тощо.

Вимоги до судового захисту права інтелектуальної власності:<
Документи - основа будь-якого судочинства. Починаючи від точності вказівки назви юридичної особи та її адреси в правовстановлюючих документах і закінчуючи правильним оформленням кожного документа, що направляється до суду, все може вплинути на результати розгляду справи судом. Як правило, ми просимо ознайомити всі документи, пов'язані з цією справою.
Точність постановки завдання, тобто. того результату, якого ви хочете досягти у судовому розгляді справи. Не завжди, наприклад, потрібно прагнути скасувати дію Свідоцтва. Часто достатньо доказів у суді правомірності ваших дій щодо спірного права інтелектуальної власності.
Збереження в таємниці, планів щодо запланованих дій у судовому розгляді справи. При судових позовах як ніколи важливе використання банальної фрази: "І стіни мають вуха". Це може вберегти від багатьох неприємних "випадків".


Захист прав інтелектуальної власності в суді - найбільш ефективний спосіб захисту права на об'єкт інтелектуальної власності.


Ми здатні захистити Ваші Авторські права в суді!




Copyright-Блог
Реєстрація авторського права у США стає все більш актуальною. Україна все ближче до Сполучених Штатів Америки. Туди рухаються бізнес, авторі, виконавці. Тому і авторські права мандрують у США.
Читати
Как правильно подать заявку на регистрацию авторского права на служебное произведение? Какие документы необходимы для этого? Давайте разбираться вместе!
Читати

Правове регулювання авторського права на аудіовізуальні твори в Сполучених Штатах Америки є одним із найпрогресивніших у світі, враховуючи стрімкий розвиток аудіовізуальної індустрії в США.

Читати

Розкрутка сайту без порушень Закону – що потрібно знати власнику?

Читати
Зареєструвати свої авторські права чи отримати дозвіл на використання прав іншої особи?
Читати
Архів Блогу

Статті

Авторське право у онлайн-бізнесі є адською сумішшю прав різноманітних митців та авторів, яке до того це приправлено  сумішшю прав на різні об'єкти права інтелектуальної власності. Який вплив справили гучні судові справи у США на розвиток авторського права? Про це і  читаємо у цій Статті....

Читати

 Сайти стали буденністю нашого життя. Погода, новини та гороскопи – все там! Інтернет разом із величезною кількістю сайтів назавжди увійшов у наше життя. Автори пишуть, створюють цікавий зміст – контент. Та отримують авторське право на створене. А цікавий контент – крадуть. Нахабно і безсовісно....

Читати
Архів Статей

Агентство Українські торговельні марки
© Яна Кондратюк, 2005-2024
Контактний телефон
    copyright telefon      copyright telegram      copyright viber.svg
отправить письмоinfo@tm.ua
Умови використання цього сайту Політика конфіденційності Заява про відмову від відповідальності